DigiKatalog spouští nástroj EVALDO. Ověřte si úroveň svých digitálních kompetencí

EVALDO je veřejně dostupný online nástroj, pomocí něhož si mohou zaměstnanci, zaměstnavatelé i běžní občané zhodnotit úroveň svých digitálních kompetencí. V aplikaci EVALDO řeší uživatel úkoly, se kterými se běžně setkáváme v každodenním životě. 

Díky propojení s online vzdělávacím systémem, jehož jádrem je databáze digitálních učebních materiálů pro rozvoj přenositelných digitálních kompetencí, nasměruje EVALDO uživatele na odpovídající vzdělávací materiály, například edukační videa nebo mikrokurzy, které jej uvedou do jednotlivých kompetencí. V závislosti na dosaženém výsledku pak EVALDO doporučí individuální postup pro další rozvoj znalostí a praktických dovedností v oblasti užívání digitálních technologií.

Vyzkoušejte online nástroj EVALDO, který vznikl v rámci projektu Ministerstva práce a sociálních věcí DigiKatalog.

Zahájení pilotního provozu EVALDO a jeho vyzkoušení co největším spektrem uživatelů umožní vyladění celého systému. Vývojový tým uvítá i připomínky k jednotlivým scénářům a nápady, jak by se aplikace dala využít různými cílovými skupinami, mezi které patří např. zaměstnavatelé, zaměstnanci či klienti Úřadu práce ČR. Více informací naleznete níže v oficiální tiskové zprávě.

30_10_2020_TZ_Projekt_MPSV_DigiKatalog_spousti_nastroj_EVALDO

Děkujeme za vaše sdílení.