DigiSoutěž o ceny v hodnotě přes 8 000 Kč

Soutěžte s DigiKatalogem a DigiStrategií 2020 o ceny v hodnotě tisíců korun. Stačí odpovědět na jednoduché otázky ve formuláři v článku a jedna z výher může být i vaše. Soutěžíme o kurz dle vlastního výběru v počítačové škole Nicom a hodnotné balíčky knih od vydavatelství Grada a Jan Melvil, které vám otevřou nové obzory.

Chcete se o digitálních technologiích dozvědět více a rádi byste se s nimi naučili lépe pracovat? V naší soutěži máte jedinečnou možnost udělat onen krok a vydat se za poznáním v oblasti digitálních technologií.

Soutěž probíhá pod taktovkou projektů DigiStrategie 2020 a DigiKatalog, které se zabývají rozvojem digitální gramotnosti a digitálních kompetencí v České republice. Ať už jste tedy digitální domorodec, který vyrostl obklopen technologiemi, nebo tzv. digitální imigrant, který s nimi začal pracovat až později v průběhu života, přijdete si v soutěži na své a najdete v ní ceny, které vám pomohou s dalším rozvojem znalostí zábavnou formou.

9 cen v hodnotě přes 8 000 Kč: Co lze v DigiSoutěži vyhrát?

Hlavní cenou v soutěži je poukaz na účast na vámi vybraném kurzu počítačové školy Nicom v hodnotě 5 000 Kč, a to v jakékoliv z vybraných poboček školy v Praze, Brně či Ostravě. Ať už jste tedy méně zkušený uživatel, který by chtěl prohloubit své znalosti s počítačem či kancelářskými nástroji, nebo zkušený profesionál, který chce zvýšit své uplatnění v oboru, přijdete si v bohaté nabídce školy na své.

Kurz v hodnotě 5 000 Kč od počítačové školy Nicom může být i váš!

Nádech poznání mají i další ceny v soutěži. Chcete se lépe naučit s počítačem, ale nikdy jste sami nezabředli dostatečně hluboko? S knihou Nebojte se počítače od vydavatelství Grada půjde vše snadněji. Knihu, která naučí uživatele práci s počítačem i chytrými mobilními telefony, si odnese hned 5 soutěžících. V každém z 5 balíčků jsou navíc také inspirativní knihy Média, lži a příliš rychlý mozek a Stručný manuál úspěšného lenocha.

Stejně jako naše projekty, i ve vydavatelství Jan Melvil Publishing věří ve vzdělávání lidí. Společně jsme proto pro vás připravili výběr z trojice zajímavých titulů, které vám otevřou zajímavé obzory. Vyhrát můžete knihu Faktomluva, kterou pochválil i Bill Gates, Druhý věk strojů a Algoritmy pro život.

Soutěžní formulář: Odpovědět na otázky je snadné

Odpovězte na trojici jednoduchých otázek a výhra může být i vaše. Nápovědu jsme pro vás ukryli přímo v samotném textu tohoto soutěžního článku, takže stačí pozorně číst. Soutěžit s námi můžete od 19. 2. do 4. 3. 2019.

https://www.facebook.com/digistrategie.cz/videos/376462599860676/

Vylosovaným výhercům gratulujeme!

  1. martinkabernardova – vyhrává 1x poukaz na kurz v hodnotě do 5 000 Kč v počítačové škole Nicom dle vlastního výběru.
  2. pasiak – vyhrává balíček knih od vydavatelství Grada.
  3. CuukCrr – vyhrává balíček knih od vydavatelství Grada.
  4. JarinEsco – vyhrává balíček knih od vydavatelství Grada.
  5. Macany – vyhrává balíček knih od vydavatelství Grada.
  6. DJZEE – vyhrává balíček knih od vydavatelství Grada.
  7. fufa32 – vyhrává balíček knih od vydavatelství Jan Melvil Publishing.
  8. jogobelo – vyhrává balíček knih od vydavatelství Jan Melvil Publishing.
  9. drtikol5 – vyhrává balíček knih od vydavatelství Jan Melvil Publishing.

Nezapomeňte sledovat náš Facebookový profil, kde sdílíme to nezjajímavější ohledně našich projektů a digitální gramotnosti.

Děkujeme za vaše sdílení.