IT pracovník firmy jako mentor rozvoje digitálních kompetencí (30.3.)

Třetí online workshop proběhne 30. března 2021 v rámci projektu DigiKatalog zcela bezplatně a bude se skládat z těchto částí:

  • Představení projektu DigiKatalog
  • Představení veřejně dostupného online nástroje EVALDO (www.evaldo.cz)
  • Společný průchod nástrojem EVALDO a ověření Vašich digitálních kompetencí
  • Webinář na téma:

IT pracovník firmy jako mentor rozvoje digitálních kompetencí – přednášející Jiří Ledvinka
Víte, jak správně uchopit správu IT ve firmě? Jakým způsobem postavit IT infrastrukturu, jak ji co nejsnadněji udržovat a rozšiřovat? Co je klíčem k úspěchu a jak si ušetřit práci? Co všechno je nezbytné pro bezpečnost vašich dat? Kde můžete ušetřit finance a kde se naopak šetřit nevyplácí? V tomto webináři získáte cenné podněty i praktické rady, vycházející ze zkušeností. Je určen především pro ty, kteří pomáhají svým kolegům s IT a vedoucím pracovníkům.

Medailonek přednášejícího:

Jiří Ledvinka působí již 20 let v oblasti technické podpory pro Masarykovu univerzitu. Prošel všemi úrovněmi. Začínal jako technická pomoc při správě počítačů a periferií administrativního oddělení a propracoval se až k centrální správě několika set počítačů a serverů pro celou univerzitu. V současnosti působí na pozici vedoucího IT oddělení Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity. Jeho hlavní náplní je vedení týmu, zajištění technické pomoci a aplikace trendů moderní doby v oblastech informačních technologií.

Datum a čas konání: úterý 30.3.2021 9-13 hodin

Online workshop proběhne na platformě MS Teams, pro kterou stačí mít internetové připojení a běžný webový prohlížeč. Konkrétní odkaz vám bude rozeslán po přihlášení, které můžete provést zde:

Kapacita kurzu byla naplněna. Děkujeme.


Vysíláme přes Microsoft Teams, připojte se zde.

Děkujeme za vaše sdílení.