Osobní informační management vedoucího pracovníka (11.5.)

Devátý online workshop proběhne 11. května 2021 v rámci projektu DigiKatalog zcela bezplatně a bude se skládat z těchto částí:

  • 9:00 – 9:15 Představení projektu DigiKatalog
  • 9:15 – 11:00 Webinář na téma: Osobní informační management vedoucího pracovníka – přednášející Michal Černý

Technologie nám nabízejí možnost pracovat s velkým množství zdrojů a informací, komunikovat s celým světem, ale současně žijeme v záplavě informací a dat, ve kterých je těžké se vyznat. Jak tedy vlastní informace spravovat a organizovat tak, abychom z nich měli maximální prospěch a současně brali ohled na digital wellbeing? Klíčem přitom není jen jeho zvládnutí u nás samotných, ale i hledání cest, jak s ním pomoci druhým a jakým způsobem ho využít k reflexi různých edukačních potřeb svých podřízených.

Medailonek přednášejícího:

Michal Černý působí na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně, je autorem mnoha knih o tom, jak technologie mění společnost i způsoby, jakými jsme schopni řešit problémy současného světa. V centru jeho pozornosti jsou digitální kompetence a jejich rozvoj. Dlouhodobě se věnuje vzdělávání dospělých.

  • 11:00 – 12:00 Představení veřejně dostupného online nástroje EVALDO (www.evaldo.cz)
  • 12:00 – 13:00 Společný průchod nástrojem EVALDO a ověření Vašich digitálních kompetencí

Datum a čas konání: úterý 11.5.2021 9-13 hodin

Online workshop proběhne na platformě MS Teams, pro kterou stačí mít internetové připojení a běžný webový prohlížeč. Konkrétní odkaz vám bude rozeslán po přihlášení, které můžete provést zde:

Kapacita kurzu byla naplněna. Děkujeme.


Vysíláme přes Microsoft Teams, připojte se zde.

Děkujeme za vaše sdílení.