Řešení technických problémů, vzdálená pomoc (16.3.)

První online workshop proběhne 16. března 2021 v rámci projektu DigiKatalog zcela bezplatně. Představíme vám samotný projekt, veřejně dostupný online nástroj EVALDO (www.evaldo.cz), kterým společně projdeme a vy si pomocí něj ověříte své digitální kompetence. Součástí workshopu bude i webinář na téma:

Řešení technických problémů, vzdálená pomoc – přednášející Jiří Ledvinka
Chcete vědět, jak fungují IT technologie? Tento webinář vám v základech odhalí princip fungování IT technologií. To vám usnadní řešení technických obtíží. Získané znalosti vám ušetří čas i peníze. Budete schopni identifikovat závadu zařízení a naučíme vás, jak vyřešit některé problémy vlastními silami. Seznámíme vás s instrukcemi, jak nejlépe specifikovat problém při opravě odborníkem. Součástí webináře bude i ukázka možností řešení problému odborníkem na dálku.

Medailonek přednášejícího:

Jiří Ledvinka působí již 20 let v oblasti technické podpory pro Masarykovu univerzitu. Prošel všemi úrovněmi. Začínal jako technická pomoc při správě počítačů a periferií administrativního oddělení
a propracoval se až k centrální správě několika set počítačů a serverů pro celou univerzitu.
V současnosti působí na pozici vedoucího IT oddělení Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity. Jeho hlavní náplní je vedení týmu, zajištění technické pomoci a aplikace trendů moderní doby
v oblastech informačních technologií.

Datum a čas konání: úterý 16.3.2021 9-13 hodin

Online workshop proběhne na platformě MS Teams, pro kterou stačí mít internetové připojení a běžný webový prohlížeč. Konkrétní odkaz vám bude rozeslán po přihlášení, které můžete provést zde:


Vysíláme přes Microsoft Teams, připojte se zde.

Děkujeme za vaše sdílení.