Online setkání v rámci roadshow projektu DigiKatalog s webinářem na téma Digitální technologie s dětmi a mezigenerační učení (8.12.)

Jedenácté online setkání v rámci roadshow projektu DigiKatalog, jehož součástí bude i webinář na téma: Digitální technologie s dětmi a mezigenerační učení s následnou panelovou diskuzí. Proběhne zcela bezplatně a bude se skládat z těchto částí (časy jsou orientační):

  • 09:00 – 09:30 Představení projektu DigiKatalog
  • 09:30 – 10:00 Představení EVALDO + nástin průchodu
  • 10:00 – 10:15 Přestávka
  • 10:15 – 11:30 Webinář na téma: Digitální technologie s dětmi a mezigenerační učení – přednášející Hana Staudková
  • 11:30 – 12:00 Panelová diskuze – panel je složen z řečníků s bohatými zkušenostmi.

Chcete se dozvědět, jak smysluplně využívat digitální technologie s dětmi a pro vzájemné učení? Rodičům školních dětí přinášíme zdroje a nápady, jak děti co nejvíce podpořit v jejich rozvoji a ochránit před riziky. Nabízíme inspirativní rozcestníky, které mohou pomoci rodičům při spolupráci se školou. Věnuje se dále učení napříč generacemi a ukazuje, jakým způsobem mohou být digitální technologie vzájemně obohacující. Pestré možnosti učení a rozvoje poskytují i místa, kde lidé sdílejí sociální prostor (knihovny, centra pro rodiny, domovy důchodců..).

Medailonek přednášejícího: Hana Staudková je absolventkou magisterského programu Sociální pedagogika a poradenství a studentka doktorského programu oboru Pedagogika na Ústavu pedagogických věd Filozofické fakulty Masarykovy univerzity. Podílí se na výuce předmětu Digitální technologie ve vzdělávání a dlouhodobě pracovala jako lektorka počítačových kurzů pro dospělé. Je spoluautorkou knihy E-learning. Učení (se) s digitálními technologiemi a dokumentu Strategie digitální gramotnosti ČR na období 2015-2020.

Datum a čas konání: středa 8.12. 09:00 – 12:00

Online setkání v rámci roadshow proběhne na platformě MS Teams, pro kterou stačí mít internetové připojení a běžný webový prohlížeč. Konkrétní odkaz vám bude rozeslán po přihlášení, které můžete provést zde: https://digikalendar.cz/RegisterEvent/2c280f19-6d05-4c3a-ab5e-42dd20bbcd62

Budeme se těšit na setkání s vámi.

Děkujeme za vaše sdílení.