Online setkání v rámci roadshow projektu DigiKatalog s webinářem na téma Efektivní správa a organizace informací – osobní informační management (3.11.)

Šesté online setkání v rámci roadshow projektu DigiKatalog, jehož součástí bude i webinář na téma: Efektivní správa a organizace informací – osobní informační management  s následnou panelovou diskuzí. Proběhne zcela bezplatně a bude se skládat z těchto částí (časy jsou orientační):

  • 09:00 – 09:30 Představení projektu DigiKatalog
  • 09:30 – 10:00 Představení EVALDO + nástin průchodu
  • 10:00 – 10:15 Přestávka
  • 10:15 – 11:30 Webinář na téma: Efektivní správa a organizace informací – osobní informační management – přednášející Michal Černý
  • 11:30 – 12:00 Panelová diskuze – panel je složen z řečníků s bohatými zkušenostmi

Technologie nám nabízejí možnost pracovat s velkým množství zdrojů a informací, komunikovat s celým světem, ale současně žijeme v záplavě informací a dat, ve kterých je těžké se vyznat. Jak tedy vlastní informace spravovat a organizovat tak, abychom z nich měli maximální prospěch a současně brali ohled na digital wellbeing? Klíčem přitom není jen jeho zvládnutí u nás samotných, ale i hledání cest, jak s ním pomoci druhým a jakým způsobem ho využít k reflexi různých edukačních potřeb svých podřízených.

Medailonek přednášejícího: Michal Černý působí na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně, je autorem mnoha knih o tom, jak technologie mění společnost i způsoby, jakými jsme schopni řešit problémy současného světa. V centru jeho pozornosti jsou digitální kompetence a jejich rozvoj. Dlouhodobě se věnuje vzdělávání dospělých.

Datum a čas konání: středa 3.11. 09:00 – 12:00

Online setkání v rámci roadshow proběhne na platformě MS Teams, pro kterou stačí mít internetové připojení a běžný webový prohlížeč. Konkrétní odkaz vám bude rozeslán po přihlášení, které můžete provést zde: https://digikalendar.cz/RegisterEvent/963ab236-aa43-4174-8776-c8cf46a4001b

Budeme se těšit na setkání s vámi.

Děkujeme za vaše sdílení.