Online setkání v rámci roadshow projektu DigiKatalog s webinářem na téma Propagace v souladu s autorským právem (13.10.)

Třetí online setkání v rámci roadshow projektu DigiKatalog, jehož součástí bude i webinář na téma Propagace v souladu s autorským právem s následnou panelovou diskuzí. Proběhne zcela bezplatně a bude se skládat z těchto částí (časy jsou orientační):

  • 09:00 – 09:30 Představení projektu DigiKatalog
  • 09:30 – 10:00 Představení EVALDO + nástin průchodu
  • 10:00 – 10:15 Přestávka
  • 10:15 – 11:45 Webinář na téma: Propagace v souladu s autorským právem – přednášející Václav Maněna
  • 11:45 – 12:15 Panelová diskuze – panel je složen z řečníků s bohatými zkušenostmi

Při tvorbě videí, letáků, propagačních materiálů nebo správě webových stránek můžeme narazit na spoustu problémů s autorskými právy, jejichž ignorování nás může přijít hodně draho. Kde vzít hudbu pro video, které chceme sdílet na sociálních sítích? Jak udělat pěkný leták s fotografiemi zdarma a neporušit autorská práva? Co můžeme zveřejnit na internetových stránkách a na co si dát pozor? Kde najít zdarma dostupné obrázky, video a hudbu? Na tyto a další otázky odpovíme na webináři.

Medailonek přednášejícího: Václav Maněna je učitel, lektor, „ajťák a jůtůber“. Několik let připravoval budoucí učitele informatiky na univerzitě Hradec Králové. Nyní učí informatiku na lyceu ve Školách Březová, kde probíhá výuka výhradně online. Má bohaté zkušenosti se zaváděním a využíváním technologií ve výuce a tvorbou výukových materiálů. Je správce facebookových skupin Výuka informatiky a Moodle CZ & SK. Provozuje kanál Videovýuka s Václavem Maněnou. Spolupracuje s Národním pedagogickým institutem ČR, ve kterém se podílí metodické podpoře škol v online výuce.

Datum a čas konání: středa 13.10. 09:00 – 12:15

Online setkání v rámci roadshow proběhne na platformě MS Teams, pro kterou stačí mít internetové připojení a běžný webový prohlížeč. Konkrétní odkaz vám bude rozeslán po přihlášení, které můžete provést zde: https://digikalendar.cz/RegisterEvent/08789c35-82db-44a9-95b2-0de4d6cd7a16

Budeme se těšit na setkání s vámi.

Děkujeme za vaše sdílení.