Online setkání v rámci roadshow projektu DigiKatalog s webinářem na téma Soukromí na webu (10.11.)

Sedmé online setkání v rámci roadshow projektu DigiKatalog, jehož součástí bude i webinář na téma: Soukromí na webu s následnou panelovou diskuzí. Proběhne zcela bezplatně a bude se skládat z těchto částí (časy jsou orientační):

  • 09:00 – 09:30 Představení projektu DigiKatalog
  • 09:30 – 10:00 Představení EVALDO + nástin průchodu
  • 10:00 – 10:15 Přestávka
  • 10:15 – 11:30 Webinář na téma: Soukromí na webu – přednášející Tomáš Staudek
  • 11:30 – 12:00 Panelová diskuze – panel je složen z řečníků s bohatými zkušenostmi

Umíte používat digitální technologie bezpečně? Víte, jak chránit data, s nimiž pracujete? Jak za sebou nezanechávat digitální stopu? Jak neohrozit sebe a zároveň neodhalit nic citlivého o ostatních? Ve veřejné správě jsou zmíněné věci palčivější než v jiných pracovních odvětvích a řadu z nich je potřeba dodržovat kvůli platné legislativě. Naučíme vás pohybovat se na internetu bezpečně a používat aplikace, jež zachovávají soukromí — vaše i klientů, jejichž data spravujete. Osvojíte si používání důvěryhodných informačních technologií spolu s komunikačními dovednostmi, které uplatníte v profesní praxi.

Medailonek přednášejícího: Tomáš Staudek je informatik, grafik a pedagog se zálibou v generativním designu a programované grafice. Přes 20 let vyučuje počítačové umění a softwarovou estetiku na Masarykově univerzitě a Vysokém učení technickém v Brně. Věnuje se kulturnímu výzkumu digitálních médií a své studenty vede k propojování teorie s praxí. Je propagátorem otevřeného softwaru a bezpečného používání informačních a komunikačních technologií.

Datum a čas konání: středa 10.11. 09:00 – 12:00

Online setkání v rámci roadshow proběhne na platformě MS Teams, pro kterou stačí mít internetové připojení a běžný webový prohlížeč. Konkrétní odkaz vám bude rozeslán po přihlášení, které můžete provést zde: https://digikalendar.cz/RegisterEvent/850874fa-e92e-4805-8e3d-890f170dc166

Budeme se těšit na setkání s vámi.

Děkujeme za vaše sdílení.