Online setkání v rámci roadshow projektu DigiKatalog s webinářem na téma Správa webových stránek a redakční systémy (18.11.)

Osmé online setkání v rámci roadshow projektu DigiKatalog, jehož součástí bude i webinář na téma: Správa webových stránek a redakční systémy s následnou panelovou diskuzí. Proběhne zcela bezplatně a bude se skládat z těchto částí (časy jsou orientační):

  • 09:00 – 09:30 Představení projektu DigiKatalog
  • 09:30 – 10:00 Představení EVALDO + nástin průchodu
  • 10:00 – 10:15 Přestávka
  • 10:15 – 11:30 Webinář na téma: Správa webových stránek a redakční systémy – přednášející Hynek Načeradský
  • 11:30 – 12:00 Panelová diskuze – panel je složen z řečníků s bohatými zkušenostmi

V dnešní době již je zcela běžné pracovat s webovým rozhraním a to téměř v každé firmě. Jak se v tom ale neztratit a porozumět úpravě základních věcí? Přednáška je zaměřena na rozdělení webů od těch nejjednodušších po ty složitější, dozvíte se, jak efektivně pracovat v redakčních systémech a vysvětlíme vám specifika práce s textem, obrázky a dalšími mediálními formáty. Také vám ukážeme spoustu tipů a triků, které můžete využít v každodenní praxi úprav textů a obrázků v různých webových rozhraních. Vše formou hravé interaktivní přednášky. Po této přednášce už vás nebudou děsit ani pojmy jako HTML Struktura nebo Standardizované rozměry obrázku pro reklamu. Pronikněte s námi do světa IT a webových portálů.

Medailonek přednášejícího: Hynek Načeradský vystudoval Aplikovanou informatiku na Vysoké škole ekonomické v Praze a už během studia se věnoval tvorbě webových stránek a úpravám redakčních systémů. Působil jako vedoucí IT oddělení v několika firmách a spoluzakládal agenturu zabývající se tvorbou rozsáhlých webových řešení Freely Agency. Pracoval na větších i menších projektech a redakční systémy používá v denní praxi. V současné době pracuje jako vedoucí IT oddělení v projektu DigiKatalog a Evaldo.cz.

Datum a čas konání: čtvrtek 18.11. 09:00 – 12:00

Online setkání v rámci roadshow proběhne na platformě MS Teams, pro kterou stačí mít internetové připojení a běžný webový prohlížeč. Konkrétní odkaz vám bude rozeslán po přihlášení, které můžete provést zde: https://digikalendar.cz/RegisterEvent/c9515372-e4d5-4013-83c1-58fe0159f4e5

Budeme se těšit na setkání s vámi.

Děkujeme za vaše sdílení.