Technologie s dětmi: Hravě, zdravě, smysluplně (6.4.)

Čtvrtý online workshop proběhne 6. dubna 2021 v rámci projektu DigiKatalog zcela bezplatně a bude se skládat z těchto částí:

  • Představení projektu DigiKatalog
  • Představení veřejně dostupného online nástroje EVALDO (www.evaldo.cz)
  • Společný průchod nástrojem EVALDO a ověření Vašich digitálních kompetencí
  • Webinář na téma:

Technologie s dětmi: Hravě, zdravě, smysluplně – přednášející Ladislava Whitcroft

Obzvláště v dnešní době by se mohlo zdát, že děti se od počítačů téměř nehnou. To v mnohých z nás vyvolává obavy. V tomto webináři se dozvíte, jak technologie s dětmi využívat tak, aby jim nebraly, ale naopak něco dávaly. Představíme vám pár aplikací či webů, které rozvíjí kreativitu a inspirují k učení. Nakonec vám ukážeme, jak technologie (zdánlivě paradoxně) můžeme využít k tomu, aby se děti odtrhly od počítače a vyrazily poznávat venkovní svět.

Medailonek přednášejícího:

Ladislava Whitcroft pracuje jako metodička. Dlouhodobě se věnuje tématům spojeným s rozvojem digitální a čtenářské gramotnosti. Má mnoho zkušenosti s tvorbou digitálních vzdělávacích zdrojů, herních aplikací, učebnic pro žáky a metodických materiálů pro učitele. Nejraději se zaměřuje na děti
a dospívající.

Datum a čas konání: úterý 6.4.2021 9-13 hodin

Online workshop proběhne na platformě MS Teams, pro kterou stačí mít internetové připojení a běžný webový prohlížeč. Konkrétní odkaz vám bude rozeslán po přihlášení, které můžete provést zde:

Kapacita kurzu byla naplněna. Děkujeme.


Vysíláme přes Microsoft Teams, připojte se zde.

Děkujeme za vaše sdílení.