MÍSTO PRO ROZVOJ VAŠICH DIGITÁLNÍCH DOVEDNOSTÍ

PortálDigi / DigiPodcasty / #19 Vzdělávací on-line platforma IBM SkillsBuild (host: Kristina Kosatíková)

#19 Vzdělávací on-line platforma IBM SkillsBuild (host: Kristina Kosatíková)

Sdílet na Facebooku
Sdílet na X
Sdílet na LinkedIn
On-line vzdělávání už dávno není jen pro studenty. Se správným kurzem nebo webinářem můžete posunout svoje zkušenosti na úplně jinou úroveň. O on-line kurzech si dnes budeme povídat s paní Kristinou Kosatíkovou ze společnosti IBM, která nám představí IBM SkillsBuild, což je on-line vzdělávací platforma, kde najdete 1000 kurzů v nově vznikajících profesních oborech a dovednostech potřebných pro budoucí povolání.
Poslouchat nás můžete i na dalších platformách:​

Vzdělávání po internetu prostřednictvím on-line kurzů je dnes velmi dobrým způsobem, jak posilovat vlastní dovednosti a vědomosti a zdokonalovat se v různých oblastech. Počet lidí využívajících on-line vzdělávání stále roste, protože digitalizace a dostupnost internetu jsou běžnou součástí našeho každodenního života. Výhody vzdělávání on-line? Tak třeba jednoduchý přístup k nekonečnému výběru témat a oblastí nebo možnost přizpůsobit si vzdělávací plán tomu, co skutečně potřebujeme. A také našim časovým a finančním možnostem. On-line vzdělávání může být tak velmi efektivní a může vést i k zásadní změně vašeho pracovního místa i oboru.

V dnešním díle podcastu jsme si povídali o on-line kurzech s hostem, paní Kristinou Kosatíkovou ze společnosti IBM. Kristina Kosatíková má v IBM na starosti oblast společenské odpovědnosti firmy pro Střední a Východní Evropu, v rámci které firma poskytuje externí vzdělávací programy, reskilling a upskilling.

Kristina Kosatíková nám představila IBM SkillsBuild, což je on-line vzdělávací platforma, kde najdete 1000 kurzů v nově vznikajících profesních oborech a dovednostech potřebných pro budoucí povolání.