MÍSTO PRO ROZVOJ VAŠICH DIGITÁLNÍCH DOVEDNOSTÍ

PortálDigi / DigiPodcasty / #23 Umělá inteligence jako výtečný pomocník na home office (host: Jaroslav Jindra)

#23 Umělá inteligence jako výtečný pomocník na home office (host: Jaroslav Jindra)

Sdílet na Facebooku
Sdílet na X
Sdílet na LinkedIn
Velké téma a ohromný boom kolem AI vidí v dnešních dnech každý, kdo se aspoň zlehka pohybuje v digitálním světě. Pomůže mi AI v práci? Může mi AI při správném používání ušetřit čas a nervy? Je AI bezpečný pomocník? Je to důvěryhodný pomocník? A co když AI bude dělat mou práci lépe, než já? V dnešním podcastu přivítáme Jaroslava Jindru, předsedu vzdělávacího sdružení Aisis. Jaroslav je expertem na oblast e-learningu a online vzdělávání prostřednictvím multimediálních nástrojů. Zaměřuje se především na rozvoj rozhodovacích dovedností dětí a mládeže, kde řídí projekt Rubikon. Nenechte si ujít jeho tipy, jak AI používat. Budete překvapeni, jak skvělý pomocník AI nakonec může být.
Poslouchat nás můžete i na dalších platformách:​

V posledních měsících jsme byli svědky ohromného vzestupu tématu, o kterém se hovoří téměř všude – umělé inteligence. Přináší nové a fascinující možnosti, ale zároveň klade důležité otázky o budoucnosti tvorby, etiky, bezpečnosti a našeho soukromí. Je to až neuvěřitelné, s jakou lehkostí umělá inteligence generuje smysluplné informace a nápady.

V dnešním díle podcastu s názvem Umělá inteligence jako výtečný pomocník na home office se s hostem, Jaroslavem Jindrou, předsedou vzdělávacího sdružení Aisis a expertem na e-learningové vzdělávání, zaměříme na konkrétní aplikace umělé inteligence, a to převážně při práci z domova. Dozvíme se, jak může umělá inteligence zefektivnit naši práci a posunout naši produktivitu na novou úroveň. Jaký je rozdíl mezi základní a pokročilou verzí ChatGPT a jak může ovlivnit kvalitu práce? Jak můžeme využít umělou inteligenci k vytváření vizuálního obsahu, jako jsou obrázky a videa? A také zjistíme, že umělá inteligence může sloužit jako osobní kouč, třeba v oblasti profesního rozvoje a vzdělávání.

Pojďme se společně ponořit do této fascinující problematiky a objevit, jak nám umělá inteligence může pomoci nejen v práci, ale i v našem každodenním životě.