MÍSTO PRO ROZVOJ VAŠICH DIGITÁLNÍCH DOVEDNOSTÍ

PortálDigi / DigiZprávy / Sdílené aplikace a kalendáře, které vám ušetří čas

Sdílené aplikace a kalendáře, které vám ušetří čas

Sdílet na Facebooku
Sdílet na X
Sdílet na LinkedIn

Komunikace a sdílení je jedna ze základních lidských potřeb. Pokud se naučíte spolupracovat s ostatními pomocí digitálních technologií, získáte tím nejen danou kompetenci, ale především úžasný prostor, který toho opravdu hodně umí a kde nebudete na nic sami.

Ve dvou se to lépe táhne

To znamená, že můžete vytvářet a sdílet dokumenty se svými kolegy i přáteli, navzájem si je komentovat, barevně odlišovat nebo navrhovat úpravy, které druhý může nebo nemusí přijmout.

Mohlo by vás také zajímat: DigiVzdělávání – Sdílení prostřednictvím digitálních technologií

Plánujte efektivně

Nastavením sdíleného kalendáře s dalšími uživateli lze navrhnout vhodné termíny pro schůzky, aniž by dotyčný musel složitě poptávat ostatní. Kalendář pomůže i v osobním životě – jednoduše a přehledně máte průřez časovými možnostmi vaší rodiny nebo přátel. 

I když to nevypadá – digitální sdílení je jednoduché a efektivní

Na první pohled se to může zdát těžké a třeba si i říkáte, že se to nikdy nenaučíte (to jsme si mysleli i když jsme poprvé jeli na kole nebo se začali učit vařit) a možná, že raději zůstanete u svého nástěnného kalendáře s motivem Ladových zimních obrázků, ale také možná si pustíte naše video, kde krok po kroku se všechno naučíte, a tak jako Martina – hlavní hrdinka – budete překvapeni, jak je digitální sdílení jednoduché a efektivní. ​