Digitální začleňování (27.4.)

Sedmý online workshop proběhne 27. dubna 2021 v rámci projektu DigiKatalog zcela bezplatně a bude se skládat z těchto částí:

  • Představení projektu DigiKatalog
  • Představení veřejně dostupného online nástroje EVALDO (evaldo.cz)
  • Společný průchod nástrojem EVALDO a ověření Vašich digitálních kompetencí
  • Webinář na téma: Digitální začleňování

Webinář je určen všem, kteří pracují s osobami digitálně vyloučenými i přímo těm, kteří chtějí zjistit úroveň své digitální gramotnosti a pracovat na jejím rozvoji. Cílem webináře je poskytnout přehled o současné situaci v oblasti digitálního vyloučení. Vysvětluje, kdo a proč je touto nerovností ohrožen. Zaměřuje se na způsoby, jak rozpoznat své vzdělávací potřeby a otestovat své digitální kompetence. Poskytuje přehled vzdělávacích příležitostí v této oblasti a popisuje, jaké charakteristiky by měla kvalitní vzdělávací nabídka splňovat.

Medailonek přednášejícího:

Hana Staudková je absolventkkou magisterského programu Sociální pedagogika a poradenství a studentka doktorského programu oboru Pedagogika na Ústavu pedagogických věd Filozofické fakulty Masarykovy univerzity. Podílí se na výuce předmětu Digitální technologie ve vzdělávání a dlouhodobě pracovala jako lektorka počítačových kurzů pro dospělé. Je spoluautorkou knihy E-learning. Učení (se) s digitálními technologiemi a dokumentu Strategie digitální gramotnosti ČR na období 2015-2020.

Datum a čas konání: úterý 27.4.2021 9-13 hodin

Online workshop proběhne na platformě MS Teams, pro kterou stačí mít internetové připojení a běžný webový prohlížeč. Konkrétní odkaz vám bude rozeslán po přihlášení, které můžete provést zde:

Kapacita kurzu byla naplněna. Děkujeme.


Vysíláme přes Microsoft Teams, připojte se zde.

Děkujeme za vaše sdílení.